×

umów się na spotkanie

Klienci o nas

ZOBACZ, JAK NASI ZADOWOLENI KLIENCI DZIELĄ SIĘ POZYTYWNYMI DOŚWIADCZENIAMI PO ZAKUPIE SWOJEGO WYMARZONEGO DOMU!

Kliknij, obejrzyj i poczuj, jak nasze nieruchomości zmieniają życie!

Opinie Google na temat Senn Development według klientów

Dawid Konopka
Dawid Konopka
2023-10-26
Bardzo dobry kontakt z deweloperem. Można było liczyć na indywidualne podejście do wielu spraw. Sama inwestycja o bardzo wysokiej jakości wykonania. Zdecydowanie polecam.
Paulina Konopka
Paulina Konopka
2023-10-26
Największe atuty Senn Development to nowoczesne inwestycje, wysoka jakość i bardzo dobra współpraca.
Damian Bobrowicz
Damian Bobrowicz
2023-10-12
Gorąco polecam - Senn to fantastyczny zespół profesjonalistów z krwi i kości. Warto przekonać się samemu że "budujemy tak jak sami chcielibyśmy mieszkać" to nie tylko slogan reklamowy.
Szymon Piądłowski
Szymon Piądłowski
2023-10-11
SENN okazał się naszym strzałem w dziesiątkę. Super kontakt, wychodzenie na przeciw oczekiwań klienta, a wręcz niekiedy wyprzedzeniem. Duża cierpliwość i chęć pomocy, a przede wszystkim jakość w budowie. Do tego dochodzą nie banalne projekty, tak aby każdy wybudowany dom był dopasowany do właściciela i terminowość. Wybudowany dom wygląda jak na wizualizacji, a nawet lepiej. Szczerze polecamy.
Agnieszka Kostelecka
Agnieszka Kostelecka
2023-10-11
Odebraliśmy dom w inwestycji Kwiatów Polskich - jesteśmy zadowoleni z realizacji, sprawnego i bezproblemowego kontaktu z deweloperem (a personalnie z Panią Olą), jakości materiałów i wykończenia, i przede wszystkim koncepcji osiedla. To nie kolejne "klocki" na sprzedaż ale rzeczywiście przemyślane, funkcjonalne budynki, wykonane z dbałością o detale.
Marzena Michalczyk
Marzena Michalczyk
2022-09-16
Szczerze polecam kontakt i współpracę z Panem Przemkiem - niesamowita charyzma, kompetencja a przede wszystkim dbanie o zadowolenie Klienta. SENN Development to firma z dużym potencjałem, budująca domy z dbałością o detale architektoniczne i komfort przyszłych mieszkańców . Gorąco polecam !
Agnieszka Orłowska
Agnieszka Orłowska
2022-08-25
Ogromne zaangażowanie i profesjonalizm w każdym calu. Projekt inwestycji niesztampowy, realizowany z dbałością o każdy szczegół. Firma na pierwszym miejscu stawiają zadowolenie klienta. Szczerze polecam współpracę z Panią Aleksandrą i Panem Przemysławem!
Dorota Mazurkiewicz
Dorota Mazurkiewicz
2022-08-04
Firma dba o szczegóły związane z inwestycją . Dokładnie przemyślane rozwiązania techniczne i rozkłady . Pani Aleksandra profesjonalnie doradza również w dziedzinie aranżacji wnętrza . Doskonały kontakt z zespołem . Polecam !!!!!!! Dorota
Wiktor Kotiuk
Wiktor Kotiuk
2022-08-03
Bardzo solidny deweloper z ciekawymi projektami. Polecam wszystkim!

Chcesz spełnić swoje marzenia o idealnym domu?

Sprawdź aktualną ofertę