+48 733 80 90 90
×

umów się na spotkanie

Inwestycje

W sprzedaży

Osiedle Kwiatów Polskich Wawer

Osiedle Kwiatów Polskich to rodzina 12-stu nowoczesnych domów, powstająca w tętniącej zielenią dzielnicy Wawer.

Domy o powierzchni ponad 134 m2 + 70 m2 poddasza GRATIS, posiadają duże przeszklenia, dzięki czemu są niebywale jasne i przestronne. Wydzielone działki od 299m2 do 388m2 oraz duże ogródki pozwalają być bliżej natury, a funkcjonalność i mnogość komfortowych rozwiązań, takich jak ogrzewanie podłogowe wraz z pompą ciepła, zadaszone tarasy czy garaż w bryle budynku wpływa na poczucie satysfakcji i komfortu. Tutaj będziesz czuć się najlepiej.

Wszystkie domy przekazywane będą w standardzie deweloperskim, a planowany termin zakończenia budowy to sierpień 2023 r.

Dowiedz się więcej

Zapytaj

Osiedle Wiślane Wawer

Osiedle Wiślane to grupa 4 nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej, powstających w słynącej z wszechobecnej zieleni dzielnicy Wawer. Każdy z nich charakteryzuje się przestronnością, obecnością dużego ogrodu, poddasza i wielu funkcjonalnych udogodnień architektonicznych. 

Domy o powierzchni 102,99 m2 + 64,41 m2 poddasza GRATIS, co razem daje 167,40 m2 posiadają duże przeszklenia, oraz ergonomiczne i wysoce funkcjonalne rozwiązania, które ułatwiają i zarazem uprzyjemniają codzienne życie. Wydzielone działki od 265 m2 do 452 m2 oraz duże ogródki dają wolność, a ogrzewanie podłogowe wraz z pompą ciepła, to duża oszczędność energetyczna.

Wszystkie domy przekazywane będą w standardzie deweloperskim, a planowany termin zakończenia budowy to 2024 r.

Dowiedz się więcej