×

umów się na spotkanie

Oto nasz zespół

Poznaj nas

Ola

Dyrektorka Sprzedaży, czuwająca nad estetyczno-funkcjonalną stroną inwestycji. Z wykształcenia jest architektką wnętrz i inżynierem budownictwa. Cenne doświadczenie zdobywała pod okiem jednej z największych warszawskich firm budowlanych. Od ponad 12 lat daje upust swojej wiedzy i kreatywności w autorskiej pracowni wnętrzarskiej www.aleksandrakurowska.com Jej praca to fuzja zmysłu estetycznego i wszechstronnej wiedzy z zakresu budownictwa oraz architektury wnętrz. Prywatnie jest pasjonatką rozwoju osobistego oraz zdrowego odżywiania.

Daniel

Kierownik Budowy, związany z branżą budowlaną od 2013 r. Doskonale odnajduje się w tematyce mieszkaniowej, a swoje doświadczenie zdobywał m.in. na stanowisku inżyniera budowy w firmie generalnego wykonawstwa oraz w spółce deweloperskiej jako Kierownik Kontraktu. Prowadził kilka inwestycji jednorodzinnych i wielorodzinnych o łącznej powierzchni użytkowej 15 000m2. Po godzinach jest miłośnikiem motoryzacji i piłki nożnej. 

Przemek

Pomysłodawca, założyciel i Prezes Zarządu. Z branżą nieruchomości związał się w 2008 r. Studiował w Szkole Głównej Handlowej,  a doświadczenie w zarządzaniu i sprzedaży szlifował w spółkach telekomunikacyjnych i energetycznych działających w nieruchomościach komercyjnych. Relacje z klientami są dla niego priorytetem. W wolnych chwilach pływa na wakeboardzie, ściga się w zawodach drifterskich i jeździ na nartach.