×

umów się na spotkanie

Wawer – szkoły i przedszkola

Niewielka odległość szkół i przedszkoli od miejsca zamieszkania to komfort, o jakim marzy każdy rodzic. Codzienne stanie w korku lub tracenie czasu w zbyt długiej trasie potrafią skutecznie uprzykrzyć życie. Pomyśl, jak wiele czasu, nerwów i pieniędzy można zaoszczędzić, gdy wszystkie szkoły, przedszkola, żłobki, szkoły językowe i inne organizacje zajmujące się rozwojem Twoich dzieci masz zaledwie kilka kroków od domu.

To wygoda i poczucie komfortu psychicznego, których wartość jest nieoceniona.

Dzielnica Wawer może pochwalić się mnogością miejsc o najwyższej jakości kształcenia.
W okolicy Osiedla Kwiatów Polskich znajdziesz wiele szkół podstawowych, zarówno tych państwowych, prywatnych, specjalnych, jak i tych działających w alternatywnym trybie nauczania np. szkoły Waldorfskie, dwujęzyczne, chrześcijańskie czy Montessori.

Przedszkoli i żłobków w Wawrze jest naprawdę wiele. Można powiedzieć, że prześcigają się między sobą, które z nich będzie lepiej spełniać potrzeby rozwojowe swoich małych podopiecznych.
Są wśród nich przedszkola językowe, terapeutyczne, skandynawskie, państwowe i prywatne.
Oprócz tego, dla urozmaicenia możesz skorzystać z barwnej oferty zajęć dodatkowych dla dzieci np. szkół tanecznych, kół informatycznych, sal edukacyjnych, szkół językowych, piłkarskich, aikido, albo zajęć z jogi.
Porcję zasłużonej rozrywki dzieci znajdą w bawialniach lub na świeżym powietrzu np. na nowoczesnych placach zabaw.

To wszystko daje rodzicom ogromne możliwości wyboru, a także pewność, że dzieci trafią pod najlepsze skrzydła, bez konieczności spędzania połowy dnia w samochodzie lub komunikacji miejskiej.

W Wawrze żyje się dobrze.

SZKOŁY PODSTAWOWE – Wawer, Warszawa

PRZEDSZKOLA – Wawer, Warszawa

ŻŁOBKI – Wawer, Warszawa

powrót